Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Cień Srebrnego Globu

Księżyc przeszedł między Słońcem a Ziemią, rzucając na nią swój cień. W piątek 20 marca 2015 r. miało miejsce zaćmienie Słońca, w Polsce widoczne jako częściowe.

W Łomży zaćmienie można było obserwować od godz. 9:40 do 12:08. Delikatne chmury, w początkowej fazie utrudniały obserwację, mimo tego można było z powodzeniem śledzić ruchy ciał niebieskich. Obserwowany w Łomży Srebrny Glob w kulminacyjnym momencie zaćmienia zasłonił około 65% tarczy Słońca powodując przez kilkadziesiąt minut wyraźne zmniejszenie ilości światła docierającego na Ziemię.

Kolejne fazy zaćmienia obserowanego w Łomży - film poklatkowy.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Adam Babiel
pt, 20 marca 2015 19:40
Data ostatniej edycji: pon, 28 września 2015 08:48:46

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę