Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Ekspresówką do Warszawy

Białostocki oddział GDDKiA ogłosił przetarg na rozbudowę drogi Wyszków – Ostrów Mazowiecka do klasy dwujezdniowej drogi ekspresowej. To przetarg ograniczony. Na razie – do początku lutego - drogowcy czekają na wnioski od wykonawców chcących być dopuszczonymi do udziału w postępowaniu. Niemniej jak podaje Rafał Malinowski z GDDKiA w Białymstoku ten kolejny, blisko 30-kilometrowy odcinek S8 na trasie Białystok – Warszawa powinien być gotowy w 2018 roku.

Zadanie podzielono na dwie części. Pierwsza to odcinek od obwodnicy Wyszkowa do węzła „Poręba” (z węzłem), który ma ok. 13 km  długości, drugi od węzła „Poręba” (bez węzła) do obwodnica Ostrowi Mazowieckiej ok. 16 km. Droga na tym odcinku ma zyskać standard dwujezdniowej drogi ekspresowej z 5 bezkolizyjnymi węzłami i drogami serwisowymi po bokach.

Zgodnie z ogłoszeniem, który opublikowano 31 grudnia 2014 roku maksymalny czas jaki mogą otrzymać wykonawcy na zrealizowanie obu zadań to 25 miesięcy od daty zawarcia umowy (do czasu realizacji robót nie wlicza się okresów zimowych od 15 grudnia do 15 marca).


210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę