Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 07 maja 2021 napisz DONOS@

Wśród najcenniejszych marek „Rzeczpospolitej”.

Marka Mlekovita warta jest 1,57 mld złotych. To 200 milionów więcej niż przed rokiem. Mlekovita to najcenniejsza z marek regionu. W najnowszym rankingu „Rzeczpospolitej” zajęła 7 miejsce wśród najcenniejszych polskich marek. Na samym szczycie listy są Orlen, PKO Bank Polski i Biedronaka. Z ciekawostek rankingu jest spektakularny awans - o 48 pozycji - „Łomży”.

Przed „Łomżą” są jeszcze dwie „nasze” marki. Na 49. miejscu zestawienia Rzeczpospolitej znalazła się OSM Piątnica. Wartość tej marki specjaliści dziennika wycenili na 280 mln zł.  Kilkanaście miejsc niżej - na 62. pozycji - znalazło się produkowane przez grajewski Mlekpol „Łaciate” - warte blisko 235 mln zł.
Należąca do firmy Van Pur „Łomża” w tegorocznym zestawieniu „Rzeczpospolitej” znalazła się na 186 pozycji. Warta 46 mln zł marka awansowała aż o 48 pozycji bo w ubiegłorocznym rankingu było dopiero na 234 miejscu.

Wśród najcenniejszych marek z regionu znalazły się także „Milko” SM Mlekpol o wartości 23 mln zł na 256. miejscu i  „Wypasione” SM Mlekovita, wycenione na 22 mln zł na 259 pozycji.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę