Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 maja 2021 napisz DONOS@

Materiały ścierne

Proponujemy państwu najwyższej jakości materiały ścierne z serii Bona Abrasives. Dzięki nim można pracować wydajniej i zredukować ciężką pracę do niezbędnego minimum. Większość parkieciarzy po zastosowaniu materiałów ściernych Bona Abrasives nie chcę używać innych.

Taśmy
Taśmy
Krążki
Krążki
Rolki
Rolki
Scrad
Scrad
Siatka
Siatka
W naszej ofercie znajdują się papiery ścierne w rolkach, taśmy, krążki, siatki ścierne, pady do polerki, skrzydełka- scrad.

Bona Abrasives występuje w różnych granulacjach materiałów z różnymi nasypami.

Tlenek aluminium -korund Standardowy materiał ścierny, który ściera się w trakcie użycia. Ma regularny stopień ścierania.

Węglik krzemu Materiał twardszy i ostrzejszy od korundu, który także lepiej tnie. Utrzymuje efekt ścierania aż do odłamania końcowych ziaren.

Cyrkonia Jest to materiał szlifierski przeznaczony do zastosowania na twardym drewnie lub dla ludzi, którzy życzą sobie materiału ściernego o wyjątkowo długiej żywotności. Cyrkonia jest droższa od konwencjonalnego papieru ściernego z nasypem, ale jej wytrzymałość jest też 5 razy większa.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę