Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Ekologiczne mleko z Piątnicy

OSM Piątnica w 2015 r. wprowadzi do sklepów ekologiczne mleko – zapowiada prezes Zbigniew Kalinowski na łamach „Pulsu Biznesu”. Dla piątnickiej spółdzielni ma to być „naturalny etap rozwoju po ponad 20-letnich doświadczeniach w naturalnej produkcji żywności, bez sztucznych dodatków.”

— Proces dostosowania gospodarstw rolnych do uzyskania certyfikatu ekologicznego trwa 2 lata. Pierwsza grupa naszych rolników zakończy ten etap do końca 2014 r., w związku z tym planujemy wprowadzenie mleka ekologicznego na rynek w pierwszej połowie przyszłego roku — mówi Pulsowi Biiznesi Zbigniew Kalinowski, prezes OSM Piątnica wyrażając nadzieję, że nie skończy się na mleku.
— Jeżeli będzie to produkcja opłacalna i dla rolników, i dla naszego zakładu, na pewno będziemy ją kontynuować — zaznacza Zbigniew Kalinowski.

Zobacz: Ekologiczne krowy wychodzą z niszy – Puls Biznesu

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę