Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

„Należy stworzyć konkurencję dla innych przedsiębiorstw z całego świata”

Główne zdjęcie
Krzysztof Homenda

Konsolidacja w przemyśle spożywczym i handlu w Polsce i regionie była jednym z tematów poruszanych podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach. Wśród panelistów tematycznej debaty znalazł się także Krzysztof Homenda, członek zarządu, Przedsiębiorstwa Przemysłu Spożywczego PEPEES w Łomży. - Procesy konsolidacyjne są niezbędne do tego, aby polskie produkty mogły znaleźć się nie tylko na rynkach europejskich, ale i światowych. Duży może więcej – dlatego należy myśleć o konsolidacji, która ma szansę przynieść wiele korzyści dla przemysłu spożywczego – mówił Krzysztof Homenda podkreślając, że należy stworzyć konkurencję dla innych przedsiębiorstw z całego świata.

Paneliści debaty: Konsolidacja w przemyśle spożywczym i handlu w Polsce i regionie
Paneliści debaty: Konsolidacja w przemyśle spożywczym i handlu w Polsce i regionie

Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach to jeden z największych kongresów w Polsce skupiający przedstawicieli sektora gospodarczego, energetycznego, rolnego czy spożywczego.  Skupił ok. 6000 uczestników, 700 prelegentów, a także 500 akredytowanych dziennikarzy z polskich i zagranicznych redakcji. 
- Kongres jest świetnym miejscem do tego aby wymienić się przemyśleniami i doświadczeniami na temat działalności Spółek i przedsiębiorstw. Spotykamy tu również partnerów handlowych, co dla Nas jest bardzo niezbędne do budowania dobrych relacji handlowych – podsumowuje Wojciech Faszczewski, prezes Pepees S.A.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę