Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Dzień Otwarty w skarbówce

W Łomży podobnie jak w całym kraju dziś otwarty jest Urząd Skarbowy. O 9-tej i 11-tej specjaliści z fiskusa będą wyjaśniać jak bezbłędnie wypełniać zeznania podatkowe za 2004 rok. Ma to związek z ogłoszonym przez Sekretarza Stanu Stanisława Steca „Dniem otwartym w urzędach skarbowych”.

Administracja skarbowa od dłuższego już czasu stara się być administracją jak najbardziej przyjazną i coraz bardziej nowoczesną, za czym iść musi budowa coraz lepszych relacji z podatnikami, dla których na co dzień świadczymy usługi i z którymi współpracujemy.
Dziś pracownicy fiskusa chcą pokazać wszystkim chętnym jak działa urząd skarbowy, czym się na co dzień zajmuje i co robi ażeby ułatwić podatnikom załatwianie spraw.
Wszystkim przybyłym zostaną zaprezentowane zasady organizacji urzędu skarbowego i jego poszczególnych komórek ze szczególnym naciskiem na możliwości uzyskania informacji lub pomocy w różnych sprawach podatkowych. Urzędnicy pokażą także jak poprawnie wypełnić zeznanie podatkowe PIT czy też formularz NIP. W urzędach zostaną także zorganizowane konkursy na najlepsze hasło promujące wypełnianie obowiązków podatkowych.
Urząd Skarbowy w Łomży przy ul. Polowej 47 porad udziałac ma od 9-tej do 13-tej, a PITy przyjmuje do 15-tej.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę