Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Łomżyńska Gazela Biznesu

Łomżyńskie Przedsiębiorstwo Handlowe „Konrad” zostało uznane przez dziennik „Puls Biznesu” za najdynamiczniej rozwijającą się firmę w województwie podlaskim. W skali kraju firma uzyskała 18. pozycję. „Konrad” to największy w Polsce importer jałowic hodowlanych.

Była to V edycja rankingu „Pulsu Biznesu” i wywiadowni gospodarczej Cofface Intercredit Warszawa. Najważniejszym kryterium doboru firm był szybki i stały ich rozwój. O miejscu w rankingu decydował wyrażony w procentach przyrost obrotów w 2003 r. w stosunku do roku 2001 (brano pod uwagę wyniki z 3 lat działalności). Aby zakwalifikować się do zestawienia, firma musiała wykazywać wzrost tego wskaźnika w trzech kolejnych latach.

Przedsiębiorstwo Handlowe „Konrad” - Krzysztof Przeździecki na rynku istnieje od 9 lat. Firma działa na rzecz dynamicznie rozwijającej się w regionie hodowli bydła mlecznego. Zajmuje się importem jałowic hodowlanych - jest największym w kraju ich importerem, a także i handlem nasieniem buhajów.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę