Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@
gosk.png

Warto sprawdzić auto – za darmo!

Nadeszła jesień. To już najwyższy czas na sprawdzenie stanu samochodu, zanim nadejdą mgliste poranki i deszczowe wieczory. Tym bardziej warto sprawdzić auto jeszcze przed zimą, zanim zaczną się srogie mrozy, niebezpieczna ślizgawica i śnieżne zawieje. Najlepiej zrobić to szybko i za darmo w specjalistycznym serwisie BOSCH w najbliższą sobotę. Tuż za stacją paliw Pryma przy alei Legionów 141g w Łomży widać szklano-grafitowy gmach, gdzie czekają na każdego kierowcę doświadczeni mechanicy z certyfikatem jakości BOSCH.

Propozycja gratisowego przeglądu auta w serwisie BOSCH zainteresuje każdego właściciela samochodu, jeśli potrzebuje dokładnie zdiagnozować pojazd. Powodów może być wiele: bo zauważył, że ma problemy z instalacją elektryczną czy oświetleniem, niesprawnością układu kierowniczego lub układu hamulcowego albo niepokoją go aktywne kontrolki ostrzegawcze. Dzień otwarty serwisu BOSCH w najbliższą sobotę to okazja, aby nieodpłatnie zdiagnozować i naprawić od ręki na miejscu usterki. Zajmą się tym profesjonalni, certyfikowani fachowcy w obszernym warsztacie na zapleczu siedziby BOSCH. W trakcie całościowej diagnozy lub naprawy auta całe rodziny będą mogły beztrosko, wesoło i smakowicie spędzić czas przy grillu. W sobotę od godziny 9. do 14. firma Castrol również wystawi swój namiot z różnymi niespodziankami i gadżetami oraz grami, jak piłkarzyki dla dzieci i rodziców. - Mamy zasadę, że w dni otwarte, takie jak najbliższa sobota, za darmo sprawdzamy także akumulator, płyn chłodniczy, płyn hamulcowy i wycieraczki – dodaje Leszek Śmiarowski, mistrz serwisu BOSCH przy al. Legionów 141g. - Jednocześnie, w tym samym miejscu i czasie, będziemy promocyjnie wymieniali ogumienie z letniego na zimowe, zaś każdemu, kto kupi u nas olej silnikowy, wymienimy płyn gratisowo z dodatkowym rabatem na filtr oleju i powietrza marki BOSCH.


Renomowany Serwis BOSCH w Łomży, którego obsługa z kilkunastoletnim doświadczeniem specjalizuje się w najtrudniejszych sytuacjach, poradzi sobie z problemem motoryzacyjnym, jeśli z jakąś naprawą nie poradzili sobie inni. Właścicielka Serwisu BOSCH Iwona Gosk zapewnia: - Oferujemy pełen profesjonalizm w przystępnej cenie. Mamy szeroki zakres usług motoryzacyjnych. Oprócz diagnostyki, przeglądów, mechaniki, elektryki i hamulców, w naszej ofercie znajdują się też: elektronika, geometria kół, zawieszenia, amortyzatory, opony, tłumiki, wtryskiwacze, klimatyzacja i analiza spalin. Serdecznie zapraszamy do nas w sobotę!
Przypomnijmy: akcja promocyjna Serwisu BOSCH będzie odbywała się od godz. 9. do 14. przy al. Legionów 141g w Łomży (wjazd na parkingi obok stacji Pryma). To już pewne: kto sprawdzi auto na jesień, ten zdąży przed zimą. W najbliższą sobotę za darmo

www.goskbosch.pl

(Tekst płatny)
mm
cz, 10 października 2013 10:28
Data ostatniej edycji: cz, 10 października 2013 10:52:26

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę