Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Milion 200 tys zł na akcje PEPEES

Za mniej więcej tyle Krzysztof Borkowski członek Rady Nadzorczej PEPEES SA dokupił akcji tej spółki. Znaczący – niemal trzydziestotysięczny pakiet akcji łomżyńskiej spółki zakupiła we wtorek kontrolowana przez niego firma Advertising Business Cinsulting Sp. z o.o. Dziś Krzysztof Borkowski jest jednym z głównych udziałowców PEPEES-u. Pośrednio kontroluje ponad 7% akcji spółki.

Największym udziałowcem łomżyńskiego PEPEES-u jest Józef Hubert Gierowski. Sam posiada 250 tys. akcji spółki co stanowi ponad 21%. Niemal o połowę mniej PEPEES-u niż Gierowski ma Skarb Państwa – niespełna 10,5%, a trzecim udziałowcem jest właśnie Krzysztof Borkowski, który wtorkową transakcją „zepchnął” na czwarta pozycję Wojciecha Faszczewskiego (5,64%).

Na pakiet akcji które kontroluje Borkowski składają się walory spółki w następujących podmiotach w których ma on pozycję dominującą:
1). Advertising Business Consulting Sp. z o.o. - 50.050 sztuk akcji PEPEES,
2). Łukbut Sp. z o.o. - 33.094 sztuk akcji,
3). Syn Borkowskiego - 3.669 sztuk akcji

Ogółem Krzysztof Borkowski pośrednio kontroluje 86.813 sztuk akcji spółki, co stanowi dokładnie 7,42 % głosów na Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy "PEPEES" S.A.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę