Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Nie „czuły zagadnienia”?

Prezydent wymienił dwie osoby w trzyosobowej Radzie Nadzorczej najmłodszej miejskiej spółki Park Przemysłowy Łomża. Zaledwie po kilku miesiącach funkcjonowania – Rada została powołana pod koniec 2012 roku – odeszli z niej dr Krystyna Leszczewska, prorektor PWSIiP w Łomży, która była przewodniczącą RN, oraz dr Mariola Grzybowska-Brzezińska z WSA w Łomży. Ich miejsce zajęli Marek Kruk i Maria Lucyna Jasińska.

Z pierwotnego składu Rady Nadzorczej został tylko jej sekretarz Wojciech Adam Macieboch, który jak tłumaczył ratusz „sam swoją kandydaturę na członka rady nadzorczej w spółkach miasta Łomża zgłosił Prezydentowi w grudniu ub.r.” czyli w chwili gdy była powoływana ta Rada. Przedstawiając go prezydent Mieczysław Czerniawski mówił, że to „młody człowiek, przedsiębiorca czujący zagadnienie”.

Park Przemysłowy Łomża to spółka miejska, której „ojcem chrzestnym” jest wiceprezydent Beniamin Dobosz. To jemu prezydent Czerniawski notarialnie przekazał wszelkie dotyczące Parku sprawy i to on powołał Radę Nadzorczą PPŁ i zmienia jej członków.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę