Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@

PGF Łomża wspiera dom dziecka

Główne zdjęcie
Prezes PGF Łomża Janina Szymańska i dyr. Domu Dziecka Krzysztof Lasek

Czek na 3 430 zł, leki wartości 1000 zł, oraz sprzęt medyczny - to prezent Polskiej Grupy Farmaceutycznej, który dzisiaj przekazała prezes firmy na rzecz łomżyńskiego domu dziecka. Fundusze zebrane zostały podczas karnawałowego balu farmaceutów, który odbył się 29 stycznia w hotelu Baranowski w Piątnicy.

Firma od 5 lat organizuje podobne bale i podczas każdego, rok rocznie na ten cel zbierane są pieniądze. Wszystko dzięki loterii fantowej, którą organizatorzy przeprowadzają podczas imprezy. Jak mówi Janina Szymańska - prezes PGF odział w Łomży - w ciągu wszystkich tych imprez, udało się uzbierać na dom dziecka ponad 16 tys. zł., nie licząc prezentów w postaci leków.
PGF jest jednym z największych hurtowników medykamentów w regionie. W Łomży współpracuje ze wszystkimi aptekami, zaś w całym regionie północno-wschodniej Polski jest ich ponad 300.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę