Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Zbyszko (z Nowogrodu i Goniądza) - Polski przyczółek ekspansji z Dubaju!

Główne zdjęcie
Hotel Zbyszko w Nowogrodzie

Hotele Zbyszko zaczynają się łączyć z dubajską siecią hoteli Abidos. Spółka ma być jej wyłącznym europejskim partnerem i przedstawicielem. — Mamy kontrakt menedżerski na zarządzanie obiektami sieci Zbyszko. Pracujemy nad wspólnym marketingiem i komunikacją w szerokim tego słowa znaczeniu. Za kilka miesięcy będziemy w pełni przygotowani do rozpoczęcia prężnej współpracy pod marką Abidos Zbyszko Hotels — zapowiada Zbigniew Karwowski, informując również, że na decyzję Abidos Hotels miały wpływ linie Emirates, które codzienne latają do Warszawy.

Dwa obiekty ze spółki Zbigniewa Karwowskiego - w podłomżyńskim Nowogrodzie nad Narwią i Goniądzu nad Biebrzą - przygotowują się do wejścia w struktury sieci Abidos Hotels. Są to dwa pierwsze hotele europejskie, które pomyślnie przeszły weryfikację sieci Abidos Hotels i tym samym stały się ich głównym  partnerem handlowym.
— Nasz centralny system rezerwacyjny połączy Hotele Zbyszko z globalnym systemem dystrybucji, agentami podróży i systemami rezerwacyjnymi — twierdzi Aamir Pervez, menedżer w Abidos Hotels. Na tym etapie Abidos Hotels koncentrują się tylko na Polsce, nasze aspiracje sięgają dużo dalej jednak tylko za pośrednictwem naszego partnera z Polski.
— Jesteśmy otwarci na nowe kraje, które mieszczą się w strategii rozwoju marki. Wstępnie uzgodniliśmy, że wszyscy europejscy partnerzy będą rozważani przez Abidos Zbyszko Hotels - mówi Zbigniew Karwowski.
Jeden z naszych obiektów to Zbyszko w Goniądzu, położony na skraju Biebrzańskiego Parku Narodowego. Obiekt jest w trakcie przebudowy i modernizacji, budujemy także nowy Hotel o standardzie czterech gwiazdek. Ruszyła też modernizacja obiektu w Nowogrodzie, położonego nad Narwią na skraju Puszczy Kurpiowskiej. Abidos Hotels budują sieć, która do 2017 r. ma liczyć 20 obiektów.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę