Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 04 października 2023 napisz DONOS@

Kurs przewodnikowski

kwiecień -maj 2013 Łomża

Kurs Przewodnikowski

W tym roku kurs przewodnikowski odbywał się podczas kolejnych weekendów w kwietniu oraz 10 -12 maja w Domu Harcerza w Łomży. Wśród kursantów byli przedstawiciele 5 drużyn łomżyńskich oraz z Hufca Białystok, Augustów, Mińska Mazowieckiego i Warszawy. Wśród kadry byli oprócz instruktorów Hufca Łomża byli hm. Agnieszka Aleksandrowicz, pwd. Patrycja Kruszewska i phm. Przemysław Lickiewicz z Białegostoku oraz phm. Aleksandra Drężek z Ostrołęki.

Poziom kursu był wysoki, a uczestnicy bardzo aktywnie uczestniczyli w zajęciach, wprowadzając innowacyjne rozwiązania w realizowaniu zadań kursowych. W czasie kursu należało wykazać się m.in. umiejętnościami wygłaszania gawędy, znajomością i wykorzystania Statutu ZHP, pisania rozkazu drużynowego, planu pracy drużyny, opracowania próby na stopnie harcerskie. Podczas ostatnich majowych zajęć odbył się egzamin pisemny. Wszyscy uczestnicy zaliczyli kurs i otrzymali dyplomy ukończenia. Wyrażono także zainteresowanie kursami metodycznymi, które mogłyby się odbyć jesienią tego roku.

Zapraszamy do kolejnej edycji kursu.

hm. Dorota Górska

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
biuro hufca
18-400 Łomża
ul. Polowa 11a
e-mail hufca:
lomza@zhp.pl


Dane do faktur:
ZHP Chorągiew Białostocka
ul. Pałacowa 3/1
15-042 Białystok
NIP 542 021 16 63


Dane finansowe
Numer konta: Alior Bank 19 2490 0005 0000 4500 7571 1446
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę