Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@

Mniejsze przychody - większy zysk

Ponad 17 milionów 750 tysięcy złotych – tyle wyniosły przychody łomżyńskiego Pepees-u w czwartym kwartale ubiegłego roku. W całym 2004 roku Przedsiębiorstwo Przemysłu Spożywczego w Łomży uzyskało przychody na poziomie 75 milionów złotych. W porównaniu z 2003 roku to wynik gorszy o 7 milionów złotych. Z danych finansowych wynika, że zysk netto spółki na koniec 2004 mimo mniejszych przychodów ze sprzedaży jest o niemal 300 tysięcy złotych lepszy niż był rok wcześniej. Cały Pepees w 2004 roku zarobił na czysto niemal równe 3 miliony 650 tysięcy złotych.

Po przeliczeniu zysku na akcje spółki wychodzi, że na każdą z nich przypada po 3 zł i 12 gr.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę