Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 maja 2024 napisz DONOS@WSZYSTKO  MA  SWÓJ  CZAS  I  JEST  WYZNACZONA  GODZINA  NA  WSZYSTKIE  SPRAWY  POD  NIEBEM.
                                      /Koh 3,1/

Piękne slajdy...i nie tylko

W załącznikach umieszczamy piękne slajdy, które warto obejrzeć i nad nimi się zatrzymać "Chwalcie Pana(...) ptactwo skrzydlate" - Ps. 148. Na naszym wirydarzu klasztornym i w ogrodzie można usłyszeć piękny śpiew ptaków wychwalających Boga- można usłyszeć go i tutaj- w załączniku Polecamy przepiękny film pt. : Spotkanie : http://www.youtube.com/watch?v=C_oBnv4YdcQ i "Bóg cudów": http://www.youtube.com/watch?v=6zs7mChHyBM "Ja Jestem"- http://gloria.tv/?media=553025 "Joskua": http://gloria.tv/?media=429132 "KTOŚ WIĘCEJ" : http://vimeo.com/58210921 oraz spektakl pt: Tajemnice Eucharystii.: http://www.youtube.com/watch?v=H1IwMyzzvqc Zachęcamy do wejścia na stronę: http://www.ps-po.pl/?page_id=556, blog Ojca Leona OSB ( poważne sprawy, poważne odpowiedzi Poznaj Papieża Franciszka w 4 minuty: http://poinformuj.opoka.org.pl/polecam/film/6721.1,Poznaj_Papieza_Franciszka_w_4_minuty.html

Do Pana należy ziemia i wszystko, co ją napełnia, *
świat cały i jego mieszkańcy.(Ps. 24,1)
Do Pana należy ziemia i wszystko, co ją napełnia, * świat cały i jego mieszkańcy.(Ps. 24,1)
Przyjdźcie, zobaczcie dzieła Pana, *
zdumiewające czyny, których dokonał na ziemi.*(Ps 46,9)
Przyjdźcie, zobaczcie dzieła Pana, * zdumiewające czyny, których dokonał na ziemi.*(Ps 46,9)
Bo Pan jest Bogiem wielkim, *
wielkim Królem nad wszystkimi bogami.
W Jego ręku głębiny ziemi, *
szczyty gór do Niego należą.
Jego własnością jest morze, które sam stworzył, *
i ziemia, którą ulepiły Jego ręce.(Ps. 95,3-5)
Bo Pan jest Bogiem wielkim, * wielkim Królem nad wszystkimi bogami. W Jego ręku głębiny ziemi, * szczyty gór do Niego należą. Jego własnością jest morze, które sam stworzył, * i ziemia, którą ulepiły Jego ręce.(Ps. 95,3-5)
S. Stefania OSB
so, 13 kwietnia 2013 14:40
Data ostatniej edycji: nie, 18 maja 2014 11:04:57

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę