Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Na Via Baltica nie ma pieniędzy. Jest na liście rezerwowej

Główne zdjęcie
rys. „Wiadomości” TVP1

„Wiadomości” TVP1 dotarły do najnowszej wersji planu budowy dróg krajowych i autostrad na lata 2014-2020. Z informacji wynika, że trasa ekspresowa S61 jest na liście rezerwowej. Oznacza to, że w tej perspektywie nie powstaną obwodnice głównych miast na jej szlaku - czyli Łomży i Suwałk.

Z informacji „Wiadomości” TVP1 wynika, że w 2015 roku miałaby zostać całkowicie wybudowana trasa S8 z Warszawy do Białegostoku. 
Niemniej jak podawali kilka tygodni temu drogowcy o ile odcinki tej trasy na terenie województwa podlaskiego w tym terminie mogłyby być realizowane, to dokumentacyjnie nie są gotowi na szybkie rozpoczęcie remontu odcinków S8 na terenie województwa mazowieckiego.
- Planowany termin uzyskania zezwolenia na realizacje inwestycji drogowej to druga połowa roku 2014, a gotowość do realizacji określana jest na lata 2015-2017 – podawała białostocka GDDKiA, która zgodnie z zarządzeniem centrali ma zajmować się budową brakujących odcinków trasy S8 od Wyszkowa do Jeżewa.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę