Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

Dzień Myśli Braterskiej w Zambrowie

Zambrów, SP nr 4 26 lutego 20134

Spotkanie w Łomży to nie jedyne spotkanie z okazji Dnia Myśli Braterskiej. 25 lutego w Szkole Podstawowej nr 4 w Zambrowie odbyła się zbiórka drużyn z Zambrowa, Srebrnej, Rosochatego Kościelnego z udziałem zaproszonych gości, połączona z 5 urodzinami 4 Gromady Zuchowej „Leśne skrzaty”, działającej w Szkole Podstawowej nr 4 w Zambrowie.

Podczas tej uroczystości Dh. Komendant hm. Dorota Górska odczytała rozkaz specjalny Naczelnik ZHP o wyróżnieniu Listem Pochwalnym drużynowych naszego hufca: hm. Małgorzata Modzelewska z 2 GWDH „Zielony płomień” , phm. Lidia Grad z 44 ZDH "Oaza Spokoju" z Zambrowa, phm Elżbieta Glińska z 4 ZGZ „Leśne skrzaty”, pwd. Anna Walaszek z 3 WDH im. Szarych Szeregów z Czyżewa, phm. Jolanta Wajszczyk - 6 SDH im. Sybiraków z Czyżewa, pwd. Michalina Jankowska z 13 ŁDH „Agada” z Łomży, phm. Małgorzata Gołaszewska Zaręba z 14 DH z Rosochatego Kościelnego, phm. Marzena Bagińska z 21 DH „Agapa – pomocna dłoń” z Jedwabnego. Odbyła się także Obietnica Zuchowa czworga najmłodszych zuchów z 4 ZGZ. Po części oficjalnej wszyscy zostali ugoszczeni urodzinowym tortem i słodyczami przygotowanymi przez rodziców.

 

hm. Dorota Górska

 

Dzień Myśli Braterskiej Zambrów - fotogaleria dh. Bartosza Dąbrowskiego

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
biuro hufca
18-400 Łomża
ul. Polowa 11a
tel. (86) 216 41 97
GG: 3079355
e-mail hufca

Dane do faktur:
ZHP Chorągiew Białostocka
ul. Pałacowa 3/1
15-042 Białystok
NIP 542 021 16 63

Księga gości
Wpisz się!
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę