Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

PEPEES sprzedaje działki

Obradujące w piątek Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Przedsiębiorstwa Przemysłu Spożywczego "PEPEES" S.A. podjęło uchwałę w sprawie sprzedaży działek należących do spółki. Działki znajdują się w kilkunastu miejscowościach na terenie byłego województwa łomżyńskiego. Jeszcze do niedawna funkcjonowały tam PEPEES-owskie punkty skupu ziemniaków. Od ubiegłego roku rolnicy zobowiązani są jednak do dostarczania ziemniaków wprost na teren zakładu przy ul. Poznańskiej w Łomży i place pod punkty skupu okazują się zbędne.


Działki które będą wystawione na sprzedaż znajdują się w Jedwabnem, Kolnie, Małym Płocku, Radziłowie, Stare Kiełcze Lachowo, Stawiskach, Świdry Awissa Szczuczyn, Wąsoszu, Wiźnie i Jednaczewie. Łączna powierzchnia wszystkich sprzedawanych działek wynosi około 23 hektarów
Zgodnie z podjęta przez NWZA uchwałą Zarząd Spółki jest zobowiązany do ogłoszenia i przeprowadzenia nieograniczonego przetargu pisemnego na sprzedaż tych działek.
Gdyby w tym trybie nie udało się ich sprzedać wówczas Zarząd Spółki jest uprawniony do sprzedania nieruchomości kupującemu wybranemu w trybie bezprzetargowym.

Najbliższym Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy, które odbędzie się po dacie zbycia każdej nieruchomości, Zarząd PEPEES-u ma przedstawić szczegółowe sprawozdanie z realizacji postanowień niniejszej uchwały, obejmującego w szczególności informacje na temat wykorzystania pozyskanych środków finansowych.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę