Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 04 grudnia 2023 napisz DONOS@

Zlot Andrzejkowy

Śniadowo 30 listopada -1 grudnia 2012

W dniach 30.11.- 01.12.2012r. Harcerski Zlot Andrzejkowy w Śniadowie.
Organizatorzy:
Zespół Szkolno- Przedszkolny w Śniadowie i GOK Śniadowo(29DH).
Patronat nad Zlotem: Wójt Gminy Śniadowo Rafał Pstrągowski

.

Na Zlocie gościliśmy cztery Drużyny: 21 Drużynę Harcerską Plejady z Komorowa, 11 Starszoharcerską Drużynę Specjalnościową "Exodus" im. 33 Pułk Strzelców Kurpiowskich, 10 Łomżyńską Gromadę Zuchową „Bractwo Tęczy" oraz Próbną Drużynę Harcerską z Miastkowa.

Zuchy z "Bractwa Tęczy" i harcerze z Miastkowa zostali zakwaterowani na Sali gimnastycznej ZSP w Śniadowie, a 11 SDS Exodus i 21 DH Plejady w GOK-u.

W piątek wszyscy wzięli udział w apelu rozpoczynającym Zlot. Swoje słowo skierowała do zgromadzonych między innymi Hm. Elżbieta Mierzejewska- przez wiele lat prowadziła 29 DH. Przypomniała wszystkim, że w Śniadowie tradycje harcerskie są długie i należy je pielęgnować. Po apelu rozpoczął się wieczór wróżb i zabaw andrzejkowych. Poprowadziły go druhny z 29 DH w Śniadowie pod kierunkiem dh. Adama Golba i Piotra Golba. Około 23.00 wszyscy poza zuchami wyruszyli na nocną grę terenową przygotowaną przez O.S.W. Jednostkę Strzelecką 1012 Łomża. Przygotowali oni bardzo ciekawą grę terenową z symulacjami: rzutami granatem, przechodzeniem pola minowego, przenoszeniem "toksycznych" wiader itp.

Na sobotę dla uczestników Zlotu 29 DH i samorząd uczniowski z ZSP w Śniadowie przygotowali grę z elementami fabularnymi. Można było między innymi: zrobić sok owocowy, pomóc poszukiwaczom znaleźć skarb w Eldorado, nauczyć się podstaw "tańca z ogniem", sprawdzić swoją celność strzelając z wiatrówki, wytężyć umysł zmagając się z zagadką Trola. Ok. godz. 14.00 rozpoczęło się się ognisko z kiełbaskami. Po nim odbył się apel kończący Zlot. Wszystkie Drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Z prac przygotowanych przez Drużyny i zdjęć z Zlotu w ZSP w Śniadowie powstała pamiątkowa wystawa. Mamy nadzieję, że wszyscy wrócili do domów zadowoleni. Zapraszamy ponownie za rok!!!!!

Bardzo dziękujemy za pomoc:
Wójtowi Gminy Śniadowo p. Rafałowi Pstrągowskiemu
Dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Śniadowie p. Agnieszce Edycie Walczuk
Dyrektorowi Gminnego Ośrodka Kultury w Śniadowie p. Gabrieli Bogusławie Piszczatowskiej
O.S.W. Jednostce Strzeleckiej 1012 Łomża
p. Piotrowi Golba
druhnom z 29 DH i członkom samorządu uczniowskiego z ZSP

dh Adam Golba

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
biuro hufca
18-400 Łomża
ul. Polowa 11a
e-mail hufca:
lomza@zhp.pl


Dane do faktur:
ZHP Chorągiew Białostocka
ul. Pałacowa 3/1
15-042 Białystok
NIP 542 021 16 63


Dane finansowe
Numer konta: Alior Bank 19 2490 0005 0000 4500 7571 1446
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę