Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 września 2023 napisz DONOS@

Warsztaty Instruktorskie

Nowogród 5 - 7 października 2012

W dniach 5 – 7 października 2012 r. instruktorzy hufca wzięli udział w biwaku instruktorskim połączonym z warsztatami instruktorskimi „Zastosowanie metody harcerskiej w szkole”, skierowanymi m.in do nauczycieli pragnących rozpocząć lub kontynuować pracę z drużyną harcerską lub gromadą zuchową.

W czasie biwaku podjęto także owocną dyskusję na temat przedsięwzięć w ramach obchodów stulecia Harcerstwa Łomżyńskiego. Na biwak przybyli także przedstawiciele Stowarzyszenia Przyjaciół Harcerstwa Łomżyńskiego, współorganizator obchodów. Biwak instruktorski to nie tylko szkolenie i dyskusja, ale także integracja i wspólny wypoczynek. Uczestnicy zwiedzili Skansen w Nowogrodzie oraz skorzystali z uroków okolicznych lasów.

Biwak był jednym z zadań w ramach projektu „Rozwijając pasje zapobiegamy patologiom” współorganizowany ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Harcerstwa Łomżyńskiego, współfinansowany ze środków Urzędu Miasta w Łomży w ramach Łomżyńskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Patologii Społecznej na 2012 r.

hm. Dorota Górska

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
biuro hufca
18-400 Łomża
ul. Polowa 11a
e-mail hufca:
lomza@zhp.pl


Dane do faktur:
ZHP Chorągiew Białostocka
ul. Pałacowa 3/1
15-042 Białystok
NIP 542 021 16 63


Dane finansowe
Numer konta: Alior Bank 19 2490 0005 0000 4500 7571 1446
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę