Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Harcerskie Zaduszki 2012

Łomża

W okresie poprzedzającym obchody Święta Niepodległości harcerze Hufca Nadnarwiańskiego spotykają się na cmentarzach w swoich środowiskach w celu uporządkowania grobów harcerskich oraz tych, o których nikt nie pamięta. Tak też było w tym roku.

W dniach 26 -27 października 2012 r. harcerze spotkali się w Łomży z seniorami harcerskimi, aby nie tylko porządkować groby, ale także dowiedzieć się o ważnych postaciach z historii miasta Łomża. Była to ciekawa lekcja historii, szczególnie, że jako harcerze staramy się zawsze pamiętać o naszej historii. W dniu 1 listopada na grobach tych wystawione zostały harcerskie warty.

Podobne spotkania połączone z porządkowaniem grobów odbyły się także w Zambrowie, Szczuczynie, Rosochatem, Czyżewie, Jedwabnem. Zadanie realizowane w ramach projektu Spotkania listopadowe, współfinansowane ze środków Urzędu Miasta w Łomży.

hm. Dorota Górska

 

Foto:
Foto:
Foto:

 
biuro hufca
18-400 Łomża
ul. Polowa 11a
tel. (86) 216 41 97
GG: 3079355
e-mail hufca

Dane do faktur:
ZHP Chorągiew Białostocka
ul. Pałacowa 3/1
15-042 Białystok
NIP 542 021 16 63

Księga gości
Wpisz się!
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę