Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Harcerski Rajd Wizna 2012

14 - 16 września 2012 Wizna

Rajd Pamięci Września okiem Jedenastki. Skromnym ale zacnym patrolem zwarci i gotowi wyruszyliśmy jak co roku na Rajd Pamięci Września czyli potocznie zwaną „Wiznę” . Pierwszego dnia czekała nasz szeroko pojęta integracja, a także klimatyczna wieczornica na której mniej wtajemniczeni mogli dowiedzieć się „po co w ogóle tu jesteśmy”. Drugi dzień zaczął się wcześnie rano i był dla nas o wiele bardziej pracowity.

Już rankiem wyruszyliśmy na grę terenową, która przyniosła szereg mniej lub bardziej porywających zdarzeń oraz pozwoliła nam sprawdzić wiedzę dotyczącą zdarzeń z września 1939 roku. Zmęczeni, ale dumni z siebie powróciliśmy do szkoły, gdzie czekał na nas przepyszny bigos. Po obiedzie ruszyliśmy na Górę Strękową , aby odbyć tam obrzędowe ognisko, jednakże z powodu złej pogody dość szybko musieliśmy wracać do szkoły i zamiast ogniska spędzić wspólnie czas na wieczornicy, którą przygotowała drużyna z Białegostoku.

Po czasie refleksji i śpiewankach udaliśmy się na zasłużony odpoczynek. Rankiem wszyscy zwarci i gotowi ruszyliśmy na Mszę Świętą,a po niej na Apel Poległych i uroczystości. Gdy zakończyła się ta część programu nastąpiło podsumowanie Rajdu, rozdanie pamiątkowych dyplomów i robienie zdjęć. Wszyscy z wielkimi uśmiechami na twarzach wrócili do domów, gdzie już czekają na kolejną „Wiznę”

dh. Aneta Jasiek

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
ZHP
so, 06 października 2012 15:51
Data ostatniej edycji: so, 06 października 2012 19:15:05

 
biuro hufca
18-400 Łomża
ul. Polowa 11a
tel. (86) 216 41 97
GG: 3079355
e-mail hufca

Dane do faktur:
ZHP Chorągiew Białostocka
ul. Pałacowa 3/1
15-042 Białystok
NIP 542 021 16 63

Księga gości
Wpisz się!
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę