Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

Czarny tydzień dla akcjonariuszy PEPEES

8,48% w ciągu pięciu dni stracili inwestorzy na akcjach łomżyńskiego PEPEESu. Ich cena spadła w tym czasie z niemal 44,50 zł w poniedziałek do 41 zł w piątek. Przecena akcji spółki rejestrowana jest już od ponad pół roku. Na przełomie maja i czerwca 2004 r. za akcję jedynej z Łomży notowanej na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych spółki płacono nawet po 64 zł.


Na pocieszenie można podać, że dziś akcje PEPEESu kosztują niemal dokładnie tyle ile kosztowały równy rok temu. Wówczas cena akcji spółki znajdowała się jeszcze na tzw fali wznoszącej, która trwała od połowy 2003 roku (wtedy akcje PEPEES spadły poniżej 10 zł).

Podstawowym przedmiotem działalności spółki jest m.in. przetwórstwo ziemniaków oraz produkcja piwa. Najcenniejsze aktywa firmy to Browar Łomża. Ostatni PEPEES zdecydował się podnieść jej kapitał zakładowy. Dziś wynosi on dokładnie 55 mln. 295 tys. 500 zł.
230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę