Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Wysportowany pracownik to wartość dodana dla firmy

O tym, że dobra kondycja fizyczna sprzyja lepszemu samopoczuciu i zwiększa codzienną wydajność nikogo nie trzeba przekonywać. W Polsce odsetek osób, które regularnie uprawiają sport wzrósł do poziomu 14%. Pakiety sportowe to jedno z najczęściej wybieranych przez pracowników świadczeń pozapłacowych, które poza aspektem fizycznym, wpływa również na kondycję psychiczną.

O wartości każdej firmy decyduje jej personel, którego zadowolenie przekłada się na wydajność. Polacy zaczynają traktować aktywność fizyczną już nie jako konieczność,  ale jako źródło dobrego samopoczucia i energii, którą można spożytkować w pracy  zawodowej. Mając na uwadze tę tendencję oraz fakt, iż okres standardowych świadczeń w formie paczek świątecznych, czy też talonów dawno przestał satysfakcjonować  pracowników, pojawiła się interesująca alternatywa. W 2011 roku 46% firm decydowało się dopłacać swoim pracownikom do zajęć sportowych, a liczba  ta stale wzrasta. W ramach coraz bardziej popularnych programów sportowo-rekreacyjnych pracownik może liczyć na nieograniczony dostęp do najnowocześniejszych obiektów sportowych oraz form aktywności, które wcześniej były poza jego zasięgiem.   
Z myślą o perspektywach własnej firmy warto pomyśleć o rozwoju jej pracowników,  i to nie tylko tym zawodowym. Dobra kondycja fizyczna oraz psychiczna wyraźnie  przekłada się na zaangażowanie ze strony pracownika, a jego indywidualne podejście  i wkład w pracę decyduje o sukcesie całego zespołu.
Jeśli jesteś zainteresowany ofertą, zatrudniasz min. 5 osób, zadzwoń po kartę testową  i skorzystaj z nielimitowanego dostępu do obiektów sportowo – rekreacyjnych w Łomży, Ostrołęce i okolicach.


Benefit  Systems  SA

tel. kom. 797 397918 
e-mail: m.laskowski@benefitsystems.pl
www.benefitsystems.pl

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę