Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość ze strony www.gazeta.pl

Nie ma Szeptela, jest MNI SA

Usługi sms, call center, rozszerzony dostęp do internetu i tańsze połączenia telefoniczne zapowiada nowy operator telekomunikacyjny - spółka MNI SA. Tak obecnie nazywa się szepietowski Szeptel

Lokalny podlaski operator telekomunikacyjny Szeptel SA przejął warszawskie przedsiębiorstwo Media Net Interactive. Oznacza to zmianę profilu prowadzonej przez Szeptel działalności, który do tej pory oferował głównie tradycyjne usługi telekomunikacyjne. Teraz stawia na tzw. multimedialne usługi dodane, a więc m.in. serwisy sms, mms i wap, szerokopasmowe dojście do internetu i call center (usługi na zlecenie klienta). Ich adresatem są przede wszystkim Podlasianie, którzy nie mogą korzystać z tych usług za pośrednictwem Telekomunikacji Polskiej.

Jednocześnie MNI zapowiada obniżenie kosztów połączeń w telekomunikacji bezpośredniej; od 1 stycznia staniały one o ok. 20 proc., a przewidziane są dalsze obniżki.

- Kontynuujemy przy tym akcję pozyskiwania nowych klientów dla tradycyjnych usług telekomunikacyjnych - mówił podczas wczorajszej konferencji prasowej prezes nowej spółki Mariusz Pilewski. - Docelowo chcemy stworzyć 25 tys. linii w województwach podlaskim i mazowieckim. Z naszych usług skorzysta m.in. Urząd Miejski, Akademia Medyczna i Uniwersytet w Białymstoku.

więcej w miasta.gazeta.pl
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę