Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

„Cześć i chwała bohaterom”

- taki napis widniał na dużym, o długości ponad 30 metrów, transparencie jaki w środę na Starym Rynku rozłożyli kibice ŁKS Łomża. Blisko 50 młodych ludzi, w ten sposób uczciło 68. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. W godzinie „w”, gdy w całym mieście wyły syreny alarmowe, oni przez kilka minut stali na Starym Rynku trzymając transparent i race. Patriotyczną akcję zakończyło donośne odśpiewanie Mazurka Dąbrowskiego i huk wybuchów rzucanych petard.

Oprócz kibiców na Starym Rynku była jeszcze mała, kilkuosobowa grupka mieszkańców, część z nich miała biało-czerwone  flagi oraz beznamiętnie przyglądający się „widowisku” klienci ogródka piwnego.

210204100642.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę