Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Piwo Łomża w telewizji

W poniedziałek 10 stycznia 2005 roku na antenie regionalnej TVP-3 Białystok wyemitowano po raz pierwszy telewizyjny spot reklamowy produkowanego w Łomży piwa. Reklama nawiązuje do faktu eksportowania od 1997 roku podstawowej marki Browaru Łomża do Stanów Zjednoczonych. „Nasi a Ameryce” - to główne hasło tej reklamy. Dodajmy - bradzo ładnej reklamy.

Profesjonalnie zrobiony, 30-to sekundowy dynamiczny spot rozpoczyna się od otwarcia butelki łomżyńskiego piwa, po czym ubrana w szlafrok młoda kobieta pyta: „Napijesz się piwa?” Odpowiedź pada z ust zapinającego walizkę mężczyzny: „Jasne, ale na miejscu”, po czym na bardzo dynamicznej, rockowej muzyce w kilku migawkach pokazana jest podróż z Polski do Chicago. W następnej scenie ten sam mężczyzna siada na krześle ustawionym na dachu mieszkania w USA, a lektor pyta: „Można mieć kawek Polski w Ameryce?” I sam sobie odpowiada: „Jasne. Piwo Łomża eksportowane do USA od 1997 roku”.

Pierwsza telewizyjną reklamę Piwa Łomża można zobaczyć codziennie wieczorem na antenie regionalnej „trójki”. Można też zobaczyć ją już teraz klikając na ten link. (uwaga: duży plik - 5.2 MB) Spot został umieszczony na firmowej stronie Browaru Łomża.230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę