Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Biwak 2 WDH "Zielony Płomień"

Jedwabne 16 - 17 czerwca 2012

Lato , lato jest… Spragnieni słońca, swobody i odpoczynku od szkolnych obowiązków, postanowiliśmy z początkiem czerwca zorganizować sobie biwak. Propozycji co do miejsca odpoczynku było kilka. Z powodów niezależnych od nas, zgodnie wybraliśmy jednak działkę drużynowej. Na niewielkim terenie stanęły dwa namioty. Soczysta zieleń i gorące słońce rozleniwiały nasze wszystkie zmysły.

Wielkie „LB” wygrało z zaplanowanymi pomysłami zagospodarowania wolnego czasu. Ale było super. Jak aligatory, tak my na słońcu ładowaliśmy swoje ludzkie akumulatory . Kilka pomysłów na naukę robienia balonowych cudaków, zabaw ruchowych i śpiewanek jakoś dało się przepchnąć. Najbardziej spodobał się pomysł malowania barw narodowych na EURO w Polsce. Noc przywitała nas burzowo. Nie przeszkodziło nam to jednak w zorganizowaniu przyrzeczenia harcerskiego i obietnicy zuchowej. Podsumowując - musimy to powtórzyć, ale już w innym miejscu i na pewno w czasie wakacji.

phm. Małgorzata Modzelewska

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
biuro hufca
18-400 Łomża
ul. Polowa 11a
tel. (86) 216 41 97
GG: 3079355
e-mail hufca

Dane do faktur:
ZHP Chorągiew Białostocka
ul. Pałacowa 3/1
15-042 Białystok
NIP 542 021 16 63

Księga gości
Wpisz się!
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę