Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 17 czerwca 2021 napisz DONOS@

„Miodowe” „Perłą Rynku FMCG 2012”

Łomża Export Miodowe zostało wyróżnione w kategorii piwa w plebiscycie „Perły Rynku FMCG 2012” – szóstej edycji prestiżowego ogólnopolskiego konkursu organizowanego przez miesięcznik „Wiadomości Handlowe”. W konkursie tym detaliści – właściciele i pracownicy sklepów z całej Polski – wskazują najlepsze nowości rynkowe poprzedniego roku. Wybierają produkty o największym według nich potencjale, atrakcyjne zarówno z punktu widzenia konsumentów jak i detalistów.

- Wyróżnienie otrzymane w konkursie, w którym jedynymi autorami werdyktu są osoby na co dzień sprzedające w swoich sklepach m.in. nasze wyroby potwierdza, że proponowane w ramach marki Łomża nowości produktowe bardzo dobrze trafiają w gusta konsumentów piwa - mówi Maciej Ładwiński, Senior Brand Manager marki Łomża. - Przypomnę, że w ubiegłorocznej edycji „Pereł Rynku FMCG” wyróżniona została Łomża Niepasteryzowane. Teraz detaliści z całego kraju nagrodzili nasze piwo miodowe. Mam nadzieję, że za rok takie samo wyróżnienie spotka najnowszy produkt z łomżyńskiego browaru „Niefiltrowane”, które odnotowuje znakomite wyniki sprzedaży.

200609064623.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę