Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Dzień Matki w Jedwabnem

Jedwabne 26 maja 2012

W bieżącym roku mieliśmy okazję wspólnie z Punktem Przedszkolnym i klasą „0” Szkoły podstawowej w Jedwabnem, zorganizować festyn z okazji Dnia Matki i Ojca. Cała zabawa odbyła się przy kościele parafialnym. Rodzice wraz z pociechami o godz. 10;30 wzięli udział w krótkiej mszy.

Następnym punktem programu była część artystyczną przygotowana przez dzieci. Po tym wstępie zabawa przeniosła się do ogrodu plebanii, gdzie stały stoły zastawione ciastem, owocami, napojami oraz gdzie można było posilić się kiełbaską z grilla.

Na wyznaczonym miejscu rozgrywały się w tym czasie gry i zabawy prowadzone przez Panią Martę Jasińska i 2WDH „Zielony Pomień”. Wśród wielu atrakcji było puszczanie baniek mydlanych, latawca, bitwa na balonowe miecze, wyścigi w workach, przeciąganie liny. Nie brakło piłek, hula-hop, babingtona, tarczy z rzutkami oraz zabaw ruchowych i konkurencji grupowych. Każdy uczestnik otrzymał znaczek z okazji Dnia Matki i balon w kształcie kwiatka, miecza lub łabędzia.

Zabawa trwała prawie do godz. 18;00. Zmęczeni ale pełni satysfakcji z siebie wróciliśmy do domu. Mamy nadzieję że za rok uda nam się powtórzyć ten festyn.

phm. Małgorzata Modzelewska

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
biuro hufca
18-400 Łomża
ul. Polowa 11a
tel. (86) 216 41 97
GG: 3079355
e-mail hufca

Dane do faktur:
ZHP Chorągiew Białostocka
ul. Pałacowa 3/1
15-042 Białystok
NIP 542 021 16 63

Księga gości
Wpisz się!
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę