Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Festyn ludowy w Zespole Szkół Specjalnych w Łomży

Łomża 11 maja 2012

11 maja 2012 r, patrol z naszej drużyny wziął udział w Festynie Ludowym, zorganizowanym przez Zespół Szkół Specjalnych w Łomży.

Mogliśmy podziwiać kolorowe stoiska z rękodziełem ludowych artystów, regionalne przysmaki, występy zespołów, solistów i gawędziarzy, Na festynie został przybliżony nasz region poprzez jego kulturę.

Można było spotkać wielu twórców ludowych, zespoły rzemieślników kultywujących dawne rzemiosło, pszczelarzy”, oraz podziwiać tradycyjny paradny strój dawnych Kurpianek.

Wystąpiły m.in. zespoły Maryna z Łomży, Dziewczęcy Zespół Śpiewaczy z Nowogrodu i uczniowie Gimnazjum Katolickiego. Festyn otworzyli gospodarze, czyli dzieci z Zespołu Szkół Specjalnych, popisując się tańcami i śpiewem.

Miło nam było wziąć udział i wspólnie z innymi dziećmi poznawać i bawić się w rytm starych ludowych piosenek. Nasz wyjazd był uwieńczeniem naszego uczestnictwa w Roku Regionów.

phm. Małgorzata Modzelewska

 

Foto:
Foto:
Foto:

 
biuro hufca
18-400 Łomża
ul. Polowa 11a
tel. (86) 216 41 97
GG: 3079355
e-mail hufca

Dane do faktur:
ZHP Chorągiew Białostocka
ul. Pałacowa 3/1
15-042 Białystok
NIP 542 021 16 63

Księga gości
Wpisz się!
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę