Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 kwietnia 2021 napisz DONOS@

„50 PLUS” - szansa na zatrudnienie bezrobotnych po 50-ce

Łomżyński Urząd Pracy oferuje do 8 tysięcy złotych wsparcia dla przedsiębiorstw, które zatrudnią bezrobotnego w wieku powyżej 50 lat. Pieniądze można przeznaczyć na wyposażenie lub doposażenie stanowiska pracy. Uwaga zgłoszenia można składać tylko do środy 12 stycznia. Program „50 PLUS” adresowany jest do przedsiębiorców, którzy chcą zatrudnić pracownika, który nie musi być młodą z trzema fakultetami, długonogą blondyną o niebieskich oczach, a raczej osobą odpowiedzialną z doświadczeniem.

Łomżyński PUP bezzwrotnymi środkami finansowanymi z grantu Ministerstwa Gospodarki i Pracy chce zaktywizować zawodowo osoby w wieku powyżej 50 lat. Zatrudniając takiego bezrobotnego na 24 miesiące pracodawca nie tylko zyskuje pracownika przygotowanego zawodowo, dyspozycyjnego i z dużym doświadczeniem ale także finansowe wsparcie - nawet do 8 tys. zł. na jednego bezrobotnego - na wyposażenie lub doposażenie jego stanowiska pracy.

Aby mieć szanse na skorzystanie z tej oferty pracodawcy muszą zgłoś swój udział w projekcie najpóźniej do 12 stycznia 2005r. Kontakt tylko osobisty w Powiatowym Urzędzie Pracy w Łomży, ul. Nowogrodzka 1 pokój nr 111.
Przewidywany okres realizacji projektu „50 PLUS” to marzec - listopad 2005r.
210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę