Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 03 marca 2021 napisz DONOS@

"Wiosenne czarowanie"

III Festiwal Piosenki Harcerskiej "Wiosenne czarowanie" 18 -20 maja 2012 Legionowo

W dniach 18 -20 maja 2012 roku w Legionowie odbył się III Festiwal Piosenki Harcerskiej „Wiosenne czarowanie”, na którym zespół „Kredens” z Hufca Nadnarwiańskiego ZHP im. Adama Chętnika w Łomży zajął I miejsce w kategorii open. W skład zespołu wchodzą: Katarzyna Górska – vocal i flet, Michał Walczyk i pwd. Bartłomiej Górski – gitara akustyczna z 27 Łomżyńskiej Drużyny Wędrowniczej „Gloria Victis”.

W części konkursowej należało zaśpiewać dwie piosenki: harcerską i żeglarską. Zespół wykonał piosenki „Zielony mundur” i „Żegluj” i tymi piosenkami zauroczył jury i publiczność festiwalową. Wśród uczestników konkursu było 36 podmiotów wykonawczych w 3 kategoriach: zuchowej, harcerskiej i open. Gośćmi specjalnymi festiwalu był zespół EKT Gdynia i Mordewind.
Foto:
Foto:

 
biuro hufca
18-400 Łomża
ul. Polowa 11a
tel. (86) 216 41 97
GG: 3079355
e-mail hufca

Dane do faktur:
ZHP Chorągiew Białostocka
ul. Pałacowa 3/1
15-042 Białystok
NIP 542 021 16 63

Księga gości
Wpisz się!
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę