Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Jański szkoli bezrobotnych

Centrum Promocji Kadr przy Wyższej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości im. B. Jańskiego to projekt, którego głównym zadaniem jest zwiększenie szans na rynku pracy bezrobotnej młodzieży do 26 lat oraz absolwentów szkół wszystkich stopni. Łomżyńskie Centrum właśnie rozpoczęło bezpłatne szkolenia bezrobotnych absolwentów. Może z nich skorzystać co najmniej 30 osób.

Najważniejszym celem projektu jest pobudzenie aktywności i przedsiębiorczości zawodowej bezrobotnej młodzieży. W programie mogą wziąć udział bezrobotni, którzy nie ukończyli 25 roku życia, są zarejestrowani w Powiatowym Urzędzie Pracy łącznie przez okres ponad 12 miesięcy, lub ci którzy przed rokiem uzyskali dyplom (świadectwo) ukończenia szkoły wyższej, a nie mają więcej niż 27 lat.

Podczas specjalnych kursów prowadzący będą starali się pomóc uczestnikom w zdobyciu wiedzy i doświadczeń przydatnych w praktyce, tak aby po ich zakończeniu mogli znaleźć zatrudnienie w istniejących furmach lub założyć własną działalność gospodarczą.

Uczestnikom projektu oferujemy m.in. następujące zajęcia:
 • analiza potrzeb zawodowych
 • znajomość rynku pracy
 • warsztaty z zakresu umiejętności poszukiwania pracy
 • ocena przydatności zawodowej.
Dalsze doskonalenie kompetencji przydatnych na rynku pracy odbywać się będzie poprzez uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach, np. takich jak:
 • zakładanie i prowadzenie działalności gospodarczej,
 • kurs komputerowy,
 • kurs tapicerski,
 • kurs technik sprzedaży
 • kurs językowy,
 • zarządzanie i administrowania nieruchomościami.
Wszelkich informacji na temat projektu udziela biuro CPK w Wyższej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości im. B. Jańskiego w Łomży ul. Krzywe Koło 9, tel.: (086) 216-70-55.

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
 1. Analityki ruchu na naszych serwisach
 2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
 3. Personalizowania reklam
 4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę