Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Uroczystości trzeciomajowe - Zambrów

1 - 3 maja 2012 Zambrów

W obchodach miejskich majowej rocznicy uczestniczyli harcerze z 44 Zambrowskiej Drużyny Harcerskiej ,,Oaza Spokoju” oraz zuchy z 4 Zambrowskiej Gromady Zuchowej ,,Leśne Skrzaty”.

Tradycyjnie uroczystości były podzielone na dwie części: Mszę Świętą w intencji Ojczyzny w kościele p.w Trójcy Przenajświętszej celebrowaną przez dziekana ks. Jerzego Samsela, po której uczestnicy przemaszerowali w paradnym pochodzie pod pomnik Powstania Styczniowego. Tutaj w obecności sztandarów i mieszkańców miasta odbyła się druga część obchodów miejskich. Wysłuchano okolicznościowych przemówień burmistrza Zambrowa p. Kazimierza Dąbrowskiego, prowadzącego uroczystość p. Dariusza Grabowskiego.

Wartę honorową przy pomniku Powstania Styczniowego pełnili harcerze z 44 ZDH ,,Oaza Spokoju” i zuchy z 4 ZGZ ,,Leśne Skrzaty”( Amelia Pomazańska, Karolina Dzwonkowska, Natalia Iwanowska, Wiktor Dąbrowski) . Na zakończenie zebrani wysłuchali koncertu Miejskiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej pod batutą p. Krzysztofa Witkowskiego.

phm. Lidia Grad
phm. Elżbieta Glińska

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
biuro hufca
18-400 Łomża
ul. Polowa 11a
tel. (86) 216 41 97
GG: 3079355
e-mail hufca

Dane do faktur:
ZHP Chorągiew Białostocka
ul. Pałacowa 3/1
15-042 Białystok
NIP 542 021 16 63

Księga gości
Wpisz się!
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę