Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Kurs Przewodnikowski

kwiecień - maj 2012 Łomża Przez trzy weekendy młodzi kandydaci na instruktorów ZHP zdobywają wiedzę i ćwiczą umiejętności społeczne.

Jak co roku w naszym hufcu zorganizowaliśmy kurs przewodnikowski. Tegoroczny kurs trwa przez trzy weekendy, w kwietniu i maju. Wyjątkowo kursantów mamy z trzech chorągwi: Białostockiej, Mazowieckiej i Stołecznej. W sumie dziewięć osób. W czasie kursu, uczestnicy dowiedzą się najważniejszych rzeczy o działaniu w ZHP. Dzięki zajęciom usystematyzują zdobytą dotąd wiedzę harcerską.

Program kursu obejmuje wiedzę o przepisach obowiązujących w ZHP, metodę harcerską, pisanie próby instruktorskiej i planu pracy drużyny. W czasie pierwszej części kursu odbyła się miejska impreza na orientację połączona z sprawdzeniem wiedzy o nowym statucie ZHP. W maju, w czasie ostatniego weekendu kursowego odbędą się egzaminy sprawdzające wiedzę kursantów. Zajęcia na kursie prowadzą instruktorzy z hufców w Łomży, Białymstoku i Ostrołęce.

phm. Sławomir Sienkiewicz.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
biuro hufca
18-400 Łomża
ul. Polowa 11a
tel. (86) 216 41 97
GG: 3079355
e-mail hufca

Dane do faktur:
ZHP Chorągiew Białostocka
ul. Pałacowa 3/1
15-042 Białystok
NIP 542 021 16 63

Księga gości
Wpisz się!
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę