Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Midston sprzedał akcje Pepees-u

Firma Midston Developments Limited z siedzibą w Nikozji sprzedała niemal wszystkie posiadane akcje Pepeesu. Obecnie ma ona jedynie 100 walorów spółki, choć jeszcze kilka miesięcy temu miał w portfelu akcje odpowiadające ponad 28% kapitału spółki. Cypryjska firma była wiązana z biznesmenem Hubertem Gierowskim, który od kilku lat kontrolował łomżyńską spókę. Midston wyzbywał się akcji Pepeesu od czasu gdy sąd prawomocnie orzekł, że nie może wykonywać prawa głosu z akcji, bo naruszył ustawę o ofercie.

Na razie nie wiadomo kto odkupił od Midstona akcje łomżyńskiego Pepeesu. Powinno to się okazać na najbliższym walnym zgromadzeniu akcjonariuszy. To planowane jest na 10 kwietnia. Nieoczekiwanie, w porządku obrad walnego, na wniosek firma Trado, która ma 8,6 mln akcji Pepeesu, co stanowi ok. 10,4 proc. kapitału, wprowadzono dodatkowy punkt dotyczący odwołania całej dotychczasowej rady nadzorczej spółki i powołanie nowej. Teraz w nadzorze Pepeesu zasiadają Krzysztof Borkowski, Krzysztof Stankowski, Dawid Sukacz, Robert Czapla, Tomasz Łuczyński oraz Piotr Taracha.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę