Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Spółka z Łomży rodem ma pomóc Ukraińcom przejąć onet.pl?

Ukraińska spółka LigaBusinessInform podpisała z notowanym na NewConnect EastSideCapital list intencyjny w sprawie wsparcia przy inwestycjach w Polsce. Jak pisze Puls Biznesu celem nadrzędnym porozumienia jest — Onet. Wywodząca się z Łomży spółka - jeśli transakcja doszłaby do skutku – mogłaby zarobić nawet 20 mln zł.

EastSideCapital do niedawna nazywała się E-ENERGO, a jej główna siedziba była zlokalizowana w Łomży. Spółka działa od sierpnia 2007 roku, a w czerwcu 2010 roku zadebiutowała na rynku NewConnect.
Jak podaje Puls Biznesu powołując się na umowę pomiędzy EastSideCapital a Ukraińcami wynagrodzenie obiecane spółce w przypadku udanego zakupu to 0,015 proc. od sumy transakcji za Onet. Ta transakcja może opiewać nawet na kwotę 1,4 mld zł., a to oznaczałoby wynagrodzenie EastSideCapital na poziomie nawet około 20 mln zł. Niemniej jak pisze „PB” rynek podejrzewa marketingowy blef.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę