Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 05 marca 2021 napisz DONOS@

Zimowisko hufca

3-10 lutego 2012

W okresie ferii w roku szkolnym 2011/2012 odbył się Biwak Zimowy „Wielka Niewiadoma 2” organizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Harcerstwa Łomżyńskiego dla harcerzy Hufca Nadnarwiańskiego ZHP w Łomży. W dniach od 27.01.2012 do 31.01.2012 harcerze i zuchy z Łomży i Jedwabnego założyli swoją bazę w Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Jedwabnem. Miejsce do przygotowania posiłków zapewniło im Publiczne Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Jedwabnem.

Wśród wielu zajęć o tematyce typowo harcerskiej, znalazły miejsce również i inne atrakcje np.: projekcje filmowe, tańce i karaoke. Zajęcia z pierwszej pomocy przedmedycznej były przeprowadzone przez przeszkolonych Ratowników ZHP. Zostały przeprowadzone także zajęcia przygotowane przez studentów pedagogiki z Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Z wielkim zainteresowaniem uczestnicy wysłuchali wykładu wzbogaconego o slajdy zdjęciowe i filmiki Pana Ryszarda Makowskiego - wykładowcy uczelnianego, legendy polskiej resocjalizacji kwalifikowanej, poprzez turystykę, oraz emerytowanego Dyrektora Zakładu Poprawczego dla Młodzieży w Laskowcu.

Podsumowaniem akcji zimowej były „Jasełka na wesoło” przygotowane i przedstawione przez Harcerzy i Zuchów, uczestników biwaku. Przedstawienie odbyło się w niedzielę, 29 stycznia, o godzinie 18:00. Wśród publiczności znaleźli się zarówno mieszkańcy z Jedwabnego, jak i Łomży. Swoją obecnością zaszczycili nas: Pani Barbara Dmoch dyrektor Szkoły Podstawowej w Jedwabnem, Pani Ewa Frączek dyrektor Publicznego Gimnazjum w Jedwabnem oraz Komendantka Hufca Nadnarwiańskiego w Łomży hm. Dorota Górska. Przedstawienie bardzo podobało się publiczności, która nagrodziła je dużymi brawami.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy służyli pomocą w zorganizowaniu biwaku:
Szkoła Podstawowa w Jedwabnem
Publiczne Gimnazjum w Jedwabnem
Urząd Miejski w Jedwabnem
ZAKŁADY SPOŻYWCZE "BONA" Sp. z o.o. z Łomży
Masarnia S.C. Wioletta Bogdan Łepkowscy z Łomży
Hurtownia Warzyw i Owoców, ul. Wojska Polskiego z Łomży
Piekarnia w Jedwabnem Pana Adama Włodkowskiego
Przebieralnia - Wypożyczalnia strojów Krystyna Łubnicka z Łomży

phm. Małgorzata Modzelewska.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
biuro hufca
18-400 Łomża
ul. Polowa 11a
tel. (86) 216 41 97
GG: 3079355
e-mail hufca

Dane do faktur:
ZHP Chorągiew Białostocka
ul. Pałacowa 3/1
15-042 Białystok
NIP 542 021 16 63

Księga gości
Wpisz się!
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę