Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@
_ nowa strona parku____________________________ www.lpkdn.wrotapodlasia.pl ____________________________ nowa strona parku _

Pozostałe wiadomości

Inne Strony ............................................. www.lpkdn.wrotapodlasia.pl ............................................. www.drozdowo.sor-albatros.pl .............................................

ZIMOWE PTAKOLICZENIE w ŁPKDN

W okresie ferii zimowych Łomżyński Park Krajobrazowy Doliny Narwi włączył się do ogólnopolskiej akcji „Zimowego Ptakoliczenia” organizowanej przez Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków. Akcja polegała na liczeniu gatunków ptaków, które zimą można spotkać w parkach i ogrodach w bezpośrednim sąsiedztwie człowieka. W akcji zorganizowanej przez pracowników ŁPKDN wzięli udział uczniowie z SP w Drozdowie.

 

Więcej na stronie:  www.lpkdn.wrotapodlasia.pl

 

..............................................................................................


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę