Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Na Pepeesie można było dobrze zarobić...

Łomżyński Pepees znalazł się wśród spółek na których w minionym roku można było najlepiej zarobić. Stopa zwrotu to 78,7 proc. co dało spółce czwarte miejsce w zestawieniu TOP10 GPW w 2011r.

Najbardziej w górę w ciągu roku poszybowały akcje PZ  Cormay, producenta testów medycznych. Stopa zwrotu sięgnęła 178,7 proc. Jak podaje pb.pl, który ranking opublikował, w sumie był to jednak słaby rok dla całej GPW. Dość powiedzieć, że aby znaleźć się w TOP10, wystarczyło osiągnąć niespełna 40 proc. stopę zwrotu. Zdecydowanie bardziej „zacięta” była rywalizacja o miano czerwonej latarni, bo nie brakowało spółek, których akcje w całym roku straciły po 80, a nawet po ponad 90 proc.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę