Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@
_ nowa strona parku____________________________ www.lpkdn.wrotapodlasia.pl ____________________________ nowa strona parku _

Pozostałe wiadomości

Inne Strony ............................................. www.lpkdn.wrotapodlasia.pl ............................................. www.drozdowo.sor-albatros.pl .............................................

Akcja pt. "Zbieramy żołędzie" rozstrzygnięta

(zdjęcia w galerii)

 

W dniu 12 grudnia 2011 r. odbylo się uroczyte wręczenie nagród za udział w akcji pomocy zwierzętom pt. „ Zbieramy żołędzie” zorganizowanej z okazji Dnia Lasu i Zadrzewień. W akcji wzięły udział 3 szkoły podstawowe: z Drozdowa, Żelechach i Pniewie. Zadaniem szkół było zebranie jak największej ilości żołędzi. Zostaną one wykorzystane jako karma dla dzikich zwierząt w trakcie nadchodzącej zimy.

Do akcji zgłosiło się 146 uczniów. Zebrano łącznie 240 kg żołędzi, w tym:

- SP w Drozdowie – 209,5 kg

-  SP w Żelechach – 26 kg

-  SP w Pniewie – 4,5 kg

Zwycięzcą konkursu została Szkoła Podstawowa w Drozdowie. Dodatkowo zostały przyznane 3 wyróżnienia uczniom, którzy indywidualnie zebrali największą ilość żołędzi: Weronice Arnister, Patrycji Sielawie i Wiktorii Pawluk. Cała trójka uczęszcza do szkoły w Drozdowie. Uhonorowana została też klasa III ze Szkoły Podstawowej w Drozdowie, której uczniowie zebrali łącznie 100 kg.

Nagrody dla dzieci i zwycięskiej szkoły ufundowali: Urząd Miasta w Łomży, ARMiR w Łomży, Koło Łowieckie „Jeleń w Zambrowie”, Hurtownia „Astra” w Łomży, Leonardo School  Joanna Salwa – Anucińska i Klub Dziecka „Bajlandia”.


Serdecznie dziękujemy uczniom za ich trud i zaangażowanie podczas zbierania żołędzi.

Najedzone zwierzęta z pewnością będą wam wdzięczne  za pomoc w zgromadzeniu zapasów!


 

 

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę