Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Szkolenie komend

Białystok 25-27 listopada 2011

W dniach 25-27 listopada 2011 r. przedstawiciele naszej komendy hufca wzięli udział w szkoleniu komend hufców organizowanym przez Chorągwiany Zespół Kadry Kształcącej w Białymstoku. Tematyka tego bloku dotyczyła ogólnych zasad funkcjonowania hufca, kwestii komendanta i członków komendy jako liderów w kierowaniu harcerską społecznością instruktorską.

Podjęto także dyskusje przed mającym się odbyć w dniach 2 -4 grudnia Zjazdem ZHP. Zjazd ten ma zadecydować o najważniejszych sprawach na najbliższe lata, zmianami w statucie ZHP, Strategii Rozwoju ZHP oraz podstawami programowymi ZHP. Przekazano także hm. Dorocie Górskiej, członkini Rady Naczelnej, stanowisko przedstawicieli biorących udział w kursie hufców w sprawie składki członkowskiej, która miałaby obowiązywać w następnych latach. Ponadto członkowie komend biorących udział w kursie wymieniali się doświadczeniami dotyczącymi kierowania hufcem, rozwiązywania ważnych problemów dotyczących pracą z kadrą, pozyskiwaniem kadry, wspierania drużynowych.

Był też doskonałą okazją do integracji hufców Łomży, Białegostoku, Grajewa, Augustowa. Podjęto także rozmowy na temat organizacji wspólnych imprez oraz udziału przedstawicieli drużyn w imprezach hufcowych.

Z naszego hufca w kursie wzięli udział: hm. Dorota Górska, hm. Adam Frączek oraz pwd. Natalia Klosinska. Czekam na kolejne bloki kursu, aby wypracować nowe sposoby działania w rozpoczętej kadencji.

hm. Dorota Górska

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
biuro hufca
18-400 Łomża
ul. Polowa 11a
tel. (86) 216 41 97
GG: 3079355
e-mail hufca

Dane do faktur:
ZHP Chorągiew Białostocka
ul. Pałacowa 3/1
15-042 Białystok
NIP 542 021 16 63

Księga gości
Wpisz się!
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę