Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Dotacje na miejsca noclegowe

Równowartość ponad 11,6 mln euro jest do podziału pomiędzy firmy z branży turystycznej. Urząd Marszałkowski w Białymstoku ogłosił kolejny konkurs z środków Regionalnego Programu Operacyjnego. O wsparcie mogą ubiegać się firmy, które inwestują w bazę noclegową w regionie.

Jak podaje Urszula Mirończuk z Urzędu Marszałkowskiego w tym konkursie dla firm budujących hotele i pensjonaty obowiązują nowe kryteria oceny inwestycji. Szansę na dotację mają inwestycje realizowane w gminach atrakcyjnych turystycznie oraz położonych na obszarach Natura 2000. Na wyższą punktację będą mogły liczyć przedsięwzięcia w miejscowościach o statusie uzdrowiska, czy gminach. Wsparcie trafi także do przedsiębiorców, którzy uzupełnią lub poszerzą dotychczasową ofertę  - np. atrakcje oferowane przez inne firmy lub gminę, w której realizują swoją inwestycję.
Wnioski można składać już dziś aż do 12 stycznia 2012 r.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę