Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@
_ nowa strona parku____________________________ www.lpkdn.wrotapodlasia.pl ____________________________ nowa strona parku _

Pozostałe wiadomości

Inne Strony ............................................. www.lpkdn.wrotapodlasia.pl ............................................. www.drozdowo.sor-albatros.pl .............................................

"Jesień i jej skarby"- Zapraszamy na zajęcia

(zdjęcia w galerii)

 

Mgliste poranki, chłodne powietrze, krótsze dni, długie noce, barwne liście wiatr niesie, jednym słowem jesień w pełni!

W świecie roślin i zwierząt to czas niezwykłego poruszenia. Jesienią przyroda przechodzi w stan uśpienia, przygotowując się do kolejnej, srogiej pory roku. Świat żywy znajduje różne sposoby przetrwania: rośliny wytwarzają nasiona, które pomogą im odrodzić się w kolejnym okresie wegetacyjnym, a zwierzęta intensywnie zabiegają o pokarm, z którego będą korzystać gdy mróz skuje ziemię.

„Jesień i jej skarby” to jedne z najciekawszych zajęć w Parku, które wciąż trwają i cieszą się dużym powodzeniem. Podczas zajęć dzieci uczą się jak obserwować zmiany zachodzące w przyrodzie, rozpoznają gatunki drzew za pomocą ich liści i owoców. Dzięki eksponatom dzikiej fauny obserwują zwierzęta, które są zbyt płochliwe lub pędzą nocny tryb życia, a więc trudno je spotkać w naturalnym środowisku.

Wiedzę teoretyczną przeplatamy ciekawymi filmami przyrodniczymi, angażujemy dzieci w rozwiązywanie rebusów i pozwalamy puścić wodze fantazji przy tworzeniu tematycznych prac plastycznych. Każdy z młodych miłośników przyrody może się sprawdzić uczestnicząc w konkursach.

Jeśli chcecie Państwo sprawić, aby Wasi uczniowie polubili jesień i poznali jej uroki, serdecznie zapraszamy na zajęcia w Łomżyńskim Parku Krajobrazowym Doliny Narwi.

Do udziału  w zajęciach zapraszamy grupy przedszkolne oraz szkolne klas I-III.

 

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 86 219 21 75

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę