Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

OSM Piątnica znowu najlepsza

OSM Piątnica zwyciężyła w V rankingu spółdzielni mleczarskich zwyciężyła. Drugie miejsce zajęła SM Mlekpol z Grajewa. W rankingu uwzględniono 21 mierników pogrupowanych w 5 perspektyw modelu oceny rankingowej. Ich autorem jest dr hab. Michał Pietrzak z SGGW w Warszawie.

Jak podają organizatorzy Ranking pokazuje nie tylko kolejność spółdzielni (miejsca rankingowe) ze względu na dane kryterium, ale również wskazuje na dystans pomiędzy spółdzielniami. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu odpowiedniej metody normalizacji wyników (metody unitaryzacji zerowanej).
W czwartek prezes OSM Piątnica Zbigniew Kalinowski odebrał statuetkę zwycięzcy z rąk Marka Sawickiego, Ministra Rolnictwa.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę