Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 08 marca 2021 napisz DONOS@

Zbudowali nam już m.in. basen, teraz mają zbudować Galerię Veneda

Echo Investment poinformowało, iż wczoraj podpisano ze spółką Instal Białystok umowę o Generalne Wykonanie Obiektu - Centrum Handlowe „Galeria Veneda” w Łomży, ul. Sikorskiego i ul. Zawadzka. Koszt budowy galerii to niemal 70 mln zł netto, a termin zakończenia realizacji inwestycji określony został na 26 listopada 2012r.

Na mocy umowy wykonawca podjął się wykonania robót budowlanych polegających na generalnym wykonaniu Centrum handlowego wraz z otoczeniem, infrastrukturą zewnętrzną, infrastrukturą drogową, uzbrojeniem podziemnym, parkingami oraz zagospodarowaniem terenu.
Wynagrodzenie Wykonawcy za wykonanie przedmiotu umowy, jest ryczałtowe i wynosi: 69.635 tys. PLN (słownie: sześćdziesiąt dziewięć milionów sześćset trzydzieści pięć tysięcy złotych) netto.
Termin zakończenia realizacji przedmiotu Umowy został w umowie określony na 26 listopada 2012 r.

Jak podaje Wojciech Gepner z EI Galeria Veneda to centrum handlowe  które będzie miało całkowitą powierzchnię ok. 40 tys. mkw. z czego prawie 16 tys. mkw. przeznaczono pod wynajem. W projekcie znalazł się także parking na 600 miejsc postojowych. W galerii znajdzie się 80 sklepów i punktów usługowych. Inwestor ma podpisane umowy m.in. z hipermarketem Tesco, sklepami Reserved, House, Mohito, Cropp, Orsay, Rossmann, CCC, Martes Sport oraz najemcami części gastronomicznej. 75 proc. powierzchni Galerii Veneda jest już wynajęte.


Instal Białystok, to firma znana już w Łomży. Ostatnio (2009-2011) budowała nam basen przy ul. ks kard. S. Wyszyńskiego. Inwestycja ta warta była niemal równe 35 mln zł. Instal Białystok był także wykonawcą  Zakładu Przetwarzania i Unieszkodliwiania Odpadów w Miastkowie (2010-2011). Koszt inwestycji to niemal 10 mln zł netto.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę