Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Rejs "Zawiszą Czarnym"

6 - 12 czerwca 2011 Gdynia - Bornholm - Szczecin

WAKACJE CZAS ZACZĄĆ ! W podróż na 50 lecie harcerskiego jachtu „Zawisza Czarny” w dniach od 6 do 12 czerwca wyruszył dh Mateusz Modzelewski z 2WDH „Zielony Płomień”. Rejs zorganizowała 9 Białostocka Drużyna Harcerska- Wodna „Błękitna Dziewiątka”. Harcerze spędzili 7 dni pływając po Morzu Bałtyckim.

Zaplanowana trasa jachtu prowadziła z Gdyni do Szczecina. O godzinie 18:00, rozpoczęło się spotkanie całej załogi na pokładzie rufowym. Harcerze poznali kapitana, stałą część załogi i dowiedzieli się kto jest w której wachcie. Podczas spotkania, zapoznali się z organizacją pracy na jachcie i zasadami bezpieczeństwa.

W trakcie rejsu młodzi żeglarze odwiedzili Bornholm - najpiękniejszą wyspę Bałtyku. Nikt nie oparł się pokusie zwiedzenia portu Gdańsk, Szczecin, Wschody i zachody słońca na pełnym morzu zachwyciły najbardziej twardych przyszłych żeglarzy. Burze i kołysanie na wysokich falach wcale nie nastrajały do spokojnego snu.

 

txt: dh Mateusz Modzelewski 2 WDH

 

Zdjęcia z rejsu


 
biuro hufca
18-400 Łomża
ul. Polowa 11a
tel. (86) 216 41 97
GG: 3079355
e-mail hufca

Dane do faktur:
ZHP Chorągiew Białostocka
ul. Pałacowa 3/1
15-042 Białystok
NIP 542 021 16 63

Księga gości
Wpisz się!
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę