Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Rekordowe zainteresowanie konkursem dla przedsiębiorców

Aż 255 firm zgłosiło się po dotacje na innowacyjne inwestycje z Regionalnego Programu Operacyjnego. To rekord jeśli chodzi o liczbę złożonych wniosków w całej historii konkursów z działania 1.4 Wsparcie inwestycyjne przedsiębiorstw. Niestety większość przedsiębiorców odejdzie z kwitkiem. Do podziału jest ok. 50 mln zł, a wartość wnioskowego dofinansowania sięga niemal ćwierć miliarda złotych.

Jak informuje zarządzający RPO WP Urząd Marszałkowski w Białymstoku ogólna wartość złożonych projektów wynosi 618 434 218,61 zł. Mikro, mali i średni przedsiębiorcy ubiegają się łącznie o ponad 244 mln zł dofinansowania. Jednocześnie dostępna pula wynosi tylko 12 mln euro.

W poprzednim konkursie na dotacje inwestycyjne w ramach działania 1.4. RPOWP (przeprowadzonym w lipcu i sierpniu 2010 roku) wnioski złożyło 181 przedsiębiorstw. Ostatecznie dotacje – warte łącznie prawie 43 mln zł - trafiły do 36 przedsiębiorstw.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę